FXP6000-48-S
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP6000-48-S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 6000W
Ngā Rauemi: FXP6000-48-S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 22 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP6000-48-S
Tau Wae FXP6000-48-S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 6000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22 pcs Pepa Raraunga FXP6000-48-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 180 ~ 264 VAC, 342 ~ 528 VAC (3PH)
Momo Front End Rahi / Rahi 16.96" L x 8.00" W x 5.00" H (430.8mm x 203.2mm x 127.0mm)
Raupapa FXP6000 Mana (Watts) 6000W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Rack Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 48V 125A 180 ~ 264 VAC, 342 ~ 528 VAC (3PH) Input Nama - Whakaputa (Max) 125A