FXC6000-48-S
BelBel
FXC6000-48-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXC6000-48-S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 6000W
Ngā Rauemi: FXC6000-48-S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 22 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXC6000-48-S
Tau Wae FXC6000-48-S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 6000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22 pcs Pepa Raraunga FXC6000-48-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 180 ~ 264 VAC, 342 ~ 528 VAC (3PH)
Momo Front End Rahi / Rahi 15.17" L x 8.00" W x 5.00" H (385.3mm x 203.2mm x 127.0mm)
Raupapa FXC6000 Mana (Watts) 6000W
Ētahi Ingoa 179-2636
FXC6000-48-S-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Rack Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 48V 125A 180 ~ 264 VAC, 342 ~ 528 VAC (3PH) Input
Nama - Whakaputa (Max) 125A Whakaaetanga CE