FND300-1012HG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FND300-1012HG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: FND300-1012HG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 427 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 427 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FND300-1012HG
Tau Wae FND300-1012HG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 427 pcs Pepa Raraunga FND300-1012HG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 40.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Front End Rahi / Rahi 8.50" L x 4.00" W x 1.65" H (215.9mm x 101.6mm x 41.9mm)
Raupapa FND300 Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Tae Mahi 0°C ~ 55°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 80%
Nama - Whakaputa (Max) 10A Whakaaetanga CE