FMPE30.48S101G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMPE30.48S101G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 2900W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMPE30.48S101G
Tau Wae FMPE30.48S101G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 2900W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4000 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4.25kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 275 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 13.98" L x 4.21" W x 1.61" H (355.0mm x 107.0mm x 41.0mm)
Raupapa FMP Mana (Watts) 2900W
Tae Mahi -40°C ~ 75°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Rack Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 95% Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 48V 60A 85 ~ 275 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 60A Whakaaetanga -