FMD15.24G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMD15.24G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 1500W
Ngā Rauemi: FMD15.24G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMD15.24G
Tau Wae FMD15.24G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 1500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5152 pcs Pepa Raraunga FMD15.24G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Rahi / Rahi 6.84" L x 4.38" W x 1.52" H (173.7mm x 111.2mm x 38.7mm)
Raupapa FMD Mana (Watts) 1500W
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 75°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
He pai 90.5% Nama - Whakaputa (Max) 72A