FCP400-12G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCP400-12G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 400W
Ngā Rauemi: FCP400-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCP400-12G
Tau Wae FCP400-12G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4583 pcs Pepa Raraunga FCP400-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 8.50" L x 4.00" W x 1.65" H (215.9mm x 101.6mm x 41.9mm)
Raupapa FCP400 Mana (Watts) 400W
Tae Mahi 0°C ~ 55°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Rack Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 12V 40A 100 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 40A Whakaaetanga -