EWN2660-0
BelBel
EWN2660-0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EWN2660-0
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 2X24.7V 250W
Ngā Rauemi: EWN2660-0.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 161 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 161 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EWN2660-0
Tau Wae EWN2660-0 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 2X24.7V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161 pcs Pepa Raraunga EWN2660-0.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24.7V Putanga - Whakaputa 1 24.7V
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 150V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 4.47" L x 4.05" W x 5.43" H (113.6mm x 103.0mm x 138.0mm)
Raupapa Melcher W Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 179-2495
EWN2660-0-ND
EWN26600
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 87% Nama - Whakaputa (Max) 5A, 5A