EK2320-9ERG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EK2320-9ERG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 2X12V 144W
Ngā Rauemi: EK2320-9ERG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 113 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 113 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EK2320-9ERG
Tau Wae EK2320-9ERG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 2X12V 144W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113 pcs Pepa Raraunga EK2320-9ERG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2.8kV Momotuhi - Input (Min) 67V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 385V Momo Enclosed, Conformal Coated
Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (167.6mm x 111.8mm x 81.3mm) Raupapa Melcher K
Mana (Watts) 144W Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 82%
Nama - Whakaputa (Max) 6A, 6A Whakaaetanga CE, cCSAus, NEMKO