DS1501-7ER
BelBel
DS1501-7ER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1501-7ER
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 15V 96W
Ngā Rauemi: DS1501-7ER.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1501-7ER
Tau Wae DS1501-7ER Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 15V 96W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 5072 pcs Pepa Raraunga DS1501-7ER.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Input (Min) 44V Ngaohihi - Whakauru (Max) 220V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 2.40" H (168.0mm x 111.0mm x 60.0mm)
Raupapa Melcher S Mana (Watts) 96W
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
He pai 86% Nama - Whakaputa (Max) 6.5A