DPC-56-420
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPC-56-420
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: DPC-56-420.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPC-56-420
Tau Wae DPC-56-420 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 8876 pcs Pepa Raraunga DPC-56-420.pdf
Taumaha 0.75 lb (340.19g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 28V, Series 56V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.30mm L x 57.20mm W Raupapa DPC
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 24 VA Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 34.93mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 840mA, Series 420mA