DPC-20-1200
BelBel
DPC-20-1200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPC-20-1200
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: DPC-20-1200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPC-20-1200
Tau Wae DPC-20-1200 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 11089 pcs Pepa Raraunga DPC-20-1200.pdf
Taumaha 0.75 lb (340.19g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 10V, Series 20V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.30mm L x 57.20mm W Raupapa DPC
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 24 VA Ētahi Ingoa 595-1142
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 34.93mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2.4A, Series 1.2A Tapanga Paatata No