DPC-16-1500
BelBel
DPC-16-1500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPC-16-1500
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: DPC-16-1500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPC-16-1500
Tau Wae DPC-16-1500 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 10425 pcs Pepa Raraunga DPC-16-1500.pdf
Taumaha 0.75 lb (340.19g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.30mm L x 57.20mm W Raupapa DPC
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 24 VA Ētahi Ingoa 595-1138
DPC161500
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 34.93mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 3A, Series 1.5A