DPC-12-350
BelBel
DPC-12-350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPC-12-350
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: DPC-12-350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPC-12-350
Tau Wae DPC-12-350 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 12753 pcs Pepa Raraunga DPC-12-350.pdf
Taumaha 0.313 lb (141.97g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 6.3V, Series 12.6V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.30mm L x 31.80mm W Raupapa DPC
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 4.4 VA Ētahi Ingoa 595-1132
DPC12350
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 34.92mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 700mA, Series 350mA Tapanga Paatata No