DP8140G-T050
BelBel
DP8140G-T050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DP8140G-T050
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.7-5.5V
Ngā Rauemi: DP8140G-T050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP8140G-T050
Tau Wae DP8140G-T050 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 3532 pcs Pepa Raraunga DP8140G-T050.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.7 ~ 5.5 V Momotuhi - Input (Min) 8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module, Digital
Rahi / Rahi 1.80" L x 0.55" W x 1.10" H (45.7mm x 14.0mm x 28.0mm) Raupapa dPWER®
Packaging Tray Paa / Case 18-SIP Module, 17 Leads
Ētahi Ingoa 179-2569
179-2569-1-ND
DP8140G-LN
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module, Digital DC DC Converter 1 Output 0.7 ~ 5.5 V 40A 8V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 40A Nga tono ITE (Commercial)