DK1501-7R
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DK1501-7R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: DK1501-7R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DK1501-7R
Tau Wae DK1501-7R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4644 pcs Pepa Raraunga DK1501-7R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Input (Min) 44V Ngaohihi - Whakauru (Max) 220V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.73" L x 4.37" W x 3.15" H (171.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Raupapa Melcher K Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
He pai 85% Nama - Whakaputa (Max) 10A