DGP30E48S15
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DGP30E48S15
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 30W
Ngā Rauemi: DGP30E48S15.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DGP30E48S15
Tau Wae DGP30E48S15 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5070 pcs Pepa Raraunga DGP30E48S15.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.544kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.02" L x 1.62" W x 0.55" H (51.3mm x 41.2mm x 14.0mm)
Raupapa DGP30 Mana (Watts) 30W
Packaging Bulk Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-1067 Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 36V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 2A