DFC25E48S12
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFC25E48S12
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 25W
Ngā Rauemi: DFC25E48S12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFC25E48S12
Tau Wae DFC25E48S12 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5325 pcs Pepa Raraunga DFC25E48S12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.544kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 3.00" L x 2.50" W x 0.43" H (76.2mm x 63.5mm x 11.0mm)
Raupapa DFC25 Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module, 8 Leads
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High