DCDH-21PSBN
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCDH-21PSBN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DCDH-21PSBN.pdf2.DCDH-21PSBN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 664 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCDH-21PSBN
Tau Wae DCDH-21PSBN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 664 pcs Pepa Raraunga 1.DCDH-21PSBN.pdf2.DCDH-21PSBN.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga -
Rauemi Tae, Whakaoti Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Raupapa Dura-Con™
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Harsh Environment Te Poari Whare Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A