DBE25PF179
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBE25PF179
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DSUB 25 M WW .375" G ZINC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBE25PF179
Tau Wae DBE25PF179 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 6655 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa BASIC® D
Packaging - Ētahi Ingoa CDBE25PF179
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyester, Glass Filled
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A