CN0966B22S32P9Y040
Hua Hua
Tau Wae: CN0966B22S32P9Y040
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: CN0966B22S32P9Y040.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 718 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CN0966B22S32P9Y040
Tau Wae CN0966B22S32P9Y040 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 718 pcs Pepa Raraunga CN0966B22S32P9Y040.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-32
Rauemi Hee Stainless Steel Kua oti te Rei -
Raupapa MIL-DTL-26500, CN0966 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CCN0966B22S32P9Y040 Whakatakotoranga 9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut, Self Locking
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Stainless Steel Ko te Hononga Nuturu 1.735" (44.07mm)