CN0966B22G19SN-040
Hua Hua
Tau Wae: CN0966B22G19SN-040
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: CN0966B22G19SN-040.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 928 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 928 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CN0966B22G19SN-040
Tau Wae CN0966B22G19SN-040 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 928 pcs Pepa Raraunga CN0966B22G19SN-040.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium over Nickel
Raupapa MIL-DTL-26500, CN0966 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CCN0966B22G19SN-040 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut, Self Locking
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Bright Cadmium over Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.735" (44.07mm)