CN0966B22G19P7-040
Hua Hua
Tau Wae: CN0966B22G19P7-040
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.CN0966B22G19P7-040.pdf2.CN0966B22G19P7-040.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 940 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CN0966B22G19P7-040
Tau Wae CN0966B22G19P7-040 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 940 pcs Pepa Raraunga 1.CN0966B22G19P7-040.pdf2.CN0966B22G19P7-040.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium over Nickel
Raupapa MIL-DTL-26500, CN0966 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CCN0966B22G19P7-040 Whakatakotoranga 7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut, Self Locking Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu 1.735" (44.07mm) Momo Hoapā Crimp