CL2-5.0R-24
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL2-5.0R-24
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: CL2-5.0R-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL2-5.0R-24
Tau Wae CL2-5.0R-24 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 13805 pcs Pepa Raraunga CL2-5.0R-24.pdf
Taumaha 0.37 lb (167.83g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 24V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.30mm L x 36.50mm W Raupapa CL2
Te Matapihi Tuarua (s) Single Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 5 VA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 34.90mm
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Tapanga Paatata No