BM1501-9R
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BM1501-9R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 15V 51W
Ngā Rauemi: BM1501-9R.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Waehere Stock 149 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BM1501-9R
Tau Wae BM1501-9R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 15V 51W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 149 pcs Pepa Raraunga BM1501-9R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Input (Min) 14V Ngaohihi - Whakauru (Max) 70V
Momo Isolated, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.63" L x 4.38" W x 1.52" H (168.5mm x 111.2mm x 38.7mm)
Raupapa Melcher M Mana (Watts) 51W
Packaging - Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
He pai 81% Nama - Whakaputa (Max) 3.4A