BACC63CC24-57P9
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CC24-57P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 57 POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 989 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 989 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CC24-57P9
Tau Wae BACC63CC24-57P9 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 57 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 989 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Bright Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CC24-57P9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 57
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC63CC24-57P9
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-57 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 57 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 57 POS GOLD CRIMP