BACC63CC24-43P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CC24-43P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63CC24-43P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 617 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CC24-43P9
Tau Wae BACC63CC24-43P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 617 pcs Pepa Raraunga BACC63CC24-43P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CC24-43P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.235" (31.37mm) Rauemi Backshell, Pae -