BACC63CC24-30P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CC24-30P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63CC24-30P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 885 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CC24-30P9
Tau Wae BACC63CC24-30P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 885 pcs Pepa Raraunga BACC63CC24-30P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-30 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CC24-30P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 30 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.235" (31.37mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CC24-30P6
BACC63CC24-30P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 838 pcs
Tikiake: BACC63CC24-30P6.pdf
RFQ
BACC63CC24-30P9H
BACC63CC24-30P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT