BACC63CC22-19P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CC22-19P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63CC22-19P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 990 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CC22-19P9
Tau Wae BACC63CC22-19P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 990 pcs Pepa Raraunga BACC63CC22-19P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CC22-19P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CC22-19PN
BACC63CC22-19PN
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 993 pcs
Tikiake: BACC63CC22-19PN.pdf
RFQ
BACC63CC22-19P8
BACC63CC22-19P8
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 1095 pcs
Tikiake: BACC63CC22-19P8.pdf
RFQ
BACC63CC22-19P9H
BACC63CC22-19P9H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT