BACC63CC20-25SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CC20-25SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63CC20-25SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 716 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CC20-25SN
Tau Wae BACC63CC20-25SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 716 pcs Pepa Raraunga BACC63CC20-25SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-25 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CC20-25SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 25 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.986" (25.04mm) Rauemi Backshell, Pae -