BACC63CC18-11P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CC18-11P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63CC18-11P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 279 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CC18-11P9
Tau Wae BACC63CC18-11P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 279 pcs Pepa Raraunga BACC63CC18-11P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CC18-11P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 (1 + 10 Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.865" (21.97mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CC18-11P7
BACC63CC18-11P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 305 pcs
Tikiake: BACC63CC18-11P7.pdf
RFQ
BACC63CC18-11P9H
BACC63CC18-11P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 11POS PNL MT