BACC63CB22-32SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CB22-32SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63CB22-32SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 588 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 588 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CB22-32SN
Tau Wae BACC63CB22-32SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 588 pcs Pepa Raraunga BACC63CB22-32SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CB22-32SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CB22-55P6H
BACC63CB22-55P6H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 1221 pcs
Tikiake: BACC63CB22-55P6H.pdf
RFQ
BACC63CB22-32SNH
BACC63CB22-32SNH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE