BACC63CB20A16P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CB20A16P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63CB20A16P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 704 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CB20A16P9
Tau Wae BACC63CB20A16P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 704 pcs Pepa Raraunga BACC63CB20A16P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CB20A16P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.986" (25.04mm) Rauemi Backshell, Pae -