BACC63CB20-39P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CB20-39P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63CB20-39P9.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CB20-39P9
Tau Wae BACC63CB20-39P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1041 pcs Pepa Raraunga BACC63CB20-39P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CB20-39P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.986" (25.04mm) Rauemi Backshell, Pae -