BACC63CB16-10P9
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CB16-10P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10 POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CB16-10P9
Tau Wae BACC63CB16-10P9 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1314 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Bright Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC63CB16-10P9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC63CB16-10P9
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-10 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10 POS GOLD CRIMP