BACC63BV28F42P7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV28F42P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV28F42P7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 613 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV28F42P7
Tau Wae BACC63BV28F42P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 613 pcs Pepa Raraunga BACC63BV28F42P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-42 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV28F42P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 42 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.485" (37.72mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV28B42S9
BACC63BV28B42S9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 42POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 442 pcs
Tikiake: BACC63BV28B42S9.pdf
RFQ
BACC63BV28F42P9H
BACC63BV28F42P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 42POS PNL MT
I roto i te taonga: 713 pcs
Tikiake: BACC63BV28F42P9H.pdf
RFQ
BACC63BV28F42P7H
BACC63BV28F42P7H