BACC63BV28B42P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV28B42P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV28B42P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 446 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV28B42P9
Tau Wae BACC63BV28B42P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 446 pcs Pepa Raraunga BACC63BV28B42P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-42 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV28B42P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 42 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.485" (37.72mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV28B42P9H
BACC63BV28B42P9H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 42POS FLANGE