BACC63BV24B30P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV24B30P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV24B30P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 718 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV24B30P9
Tau Wae BACC63BV24B30P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 718 pcs Pepa Raraunga BACC63BV24B30P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-30 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV24B30P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 30 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.235" (31.37mm) Rauemi Backshell, Pae -