BACC63BV22F55P8
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV22F55P8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV22F55P8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 783 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 783 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV22F55P8
Tau Wae BACC63BV22F55P8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 783 pcs Pepa Raraunga BACC63BV22F55P8.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV22F55P8
Whakatakotoranga 8 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV22F55P6H
BACC63BV22F55P6H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 1843 pcs
Tikiake: BACC63BV22F55P6H.pdf
RFQ
BACC63BV22F55P9
BACC63BV22F55P9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 904 pcs
Tikiake: BACC63BV22F55P9.pdf
RFQ
BACC63BV22F55P8H
BACC63BV22F55P8H