BACC63BV22F32SN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV22F32SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 32 POS GOLD CRMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 866 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV22F32SN
Tau Wae BACC63BV22F32SN Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 32 POS GOLD CRMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 866 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV22F32SN
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC63BV22F32SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-32 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 32 POS GOLD CRMP