BACC63BV22B55P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV22B55P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV22B55P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 775 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV22B55P9
Tau Wae BACC63BV22B55P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 775 pcs Pepa Raraunga BACC63BV22B55P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV22B55P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV22B55S6
BACC63BV22B55S6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 684 pcs
Tikiake: BACC63BV22B55S6.pdf
RFQ
BACC63BV22B55S6H
BACC63BV22B55S6H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 1035 pcs
Tikiake: BACC63BV22B55S6H.pdf
RFQ
BACC63BV22B55P9H
BACC63BV22B55P9H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT