BACC63BV20F41P8
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV20F41P8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV20F41P8
Tau Wae BACC63BV20F41P8 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1448 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV20F41P8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC63BV20F41P8
Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-41 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP