BACC63BV20F28P7
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV20F28P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV20F28P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV20F28P7
Tau Wae BACC63BV20F28P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1029 pcs Pepa Raraunga BACC63BV20F28P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-28 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV20F28P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 28 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.986" (25.04mm) Rauemi Backshell, Pae -