BACC63BV20B25SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV20B25SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV20B25SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 595 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV20B25SN
Tau Wae BACC63BV20B25SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 595 pcs Pepa Raraunga BACC63BV20B25SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-25 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV20B25SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 25 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.986" (25.04mm) Rauemi Backshell, Pae -