BACC63BV18H14P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV18H14P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV18H14P9.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV18H14P9
Tau Wae BACC63BV18H14P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1443 pcs Pepa Raraunga BACC63BV18H14P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-14 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV18H14P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 14 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.865" (21.97mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV18H14P8H
BACC63BV18H14P8H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 14POS PNL MT
I roto i te taonga: 2027 pcs
Tikiake: BACC63BV18H14P8H.pdf
RFQ
BACC63BV18H14P9H
BACC63BV18H14P9H
Kaihanga: Bel