BACC63BV18B31SN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV18B31SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 839 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV18B31SN
Tau Wae BACC63BV18B31SN Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 839 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Stainless Steel
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV18B31SN
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC63BV18B31SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-31 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV18B31PNH
BACC63BV18B31PNH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 31POS PNL MT
I roto i te taonga: 1370 pcs
Tikiake: BACC63BV18B31PNH.pdf
RFQ
BACC63BV18B31PN
BACC63BV18B31PN
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1100 pcs
Tikiake: BACC63BV18B31PN.pdf
RFQ
BACC63BV18B31SNH
BACC63BV18B31SNH
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT