BACC63BV18B14SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV18B14SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV18B14SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 777 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV18B14SN
Tau Wae BACC63BV18B14SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 777 pcs Pepa Raraunga BACC63BV18B14SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-14 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV18B14SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 14 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.865" (21.97mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV18B14SNH
BACC63BV18B14SNH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 14POS PNL MT