BACC63BV16F24P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV16F24P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV16F24P9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV16F24P9
Tau Wae BACC63BV16F24P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1433 pcs Pepa Raraunga BACC63BV16F24P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV16F24P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.758" (19.25mm) Rauemi Backshell, Pae -