BACC63BV14B15P9
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV14B15P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.BACC63BV14B15P9.pdf2.BACC63BV14B15P9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV14B15P9
Tau Wae BACC63BV14B15P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1135 pcs Pepa Raraunga 1.BACC63BV14B15P9.pdf2.BACC63BV14B15P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV14B15P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 0.609" (15.47mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV14B15P7H
BACC63BV14B15P7H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS FLANGE
I roto i te taonga: 1638 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC63BV14B15P9H
BACC63BV14B15P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 15POS PNL MT