BACC63BV12B3P6
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV12B3P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 3POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV12B3P6.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV12B3P6
Tau Wae BACC63BV12B3P6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 3POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1507 pcs Pepa Raraunga BACC63BV12B3P6.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV12B3P6
Whakatakotoranga 6 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 3 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.547" (13.89mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV12B12S9
BACC63BV12B12S9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: 26500 12C 12#20 S RECP SS WC
I roto i te taonga: 1181 pcs
Tikiake: BACC63BV12B12S9.pdf
RFQ
BACC63BV12B12SN
BACC63BV12B12SN
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1359 pcs
Tikiake: BACC63BV12B12SN.pdf
RFQ
BACC63BV12B3P6H
BACC63BV12B3P6H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 3POS PNL MT