BACC63BP22D39P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BP22D39P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.BACC63BP22D39P9.pdf2.BACC63BP22D39P9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 575 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BP22D39P9
Tau Wae BACC63BP22D39P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 575 pcs Pepa Raraunga 1.BACC63BP22D39P9.pdf2.BACC63BP22D39P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-39 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BP22D39P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Coupling Nut, Self Locking Pato Tere Threaded
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BP22D39P7
BACC63BP22D39P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 457 pcs
Tikiake: BACC63BP22D39P7.pdf
RFQ
BACC63BP22D39P9H
BACC63BP22D39P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 39POS INLINE